Chcielibyśmy zaoferować Państwu wspaniały wypoczynek w naszych apartamentach z możliwością noclegową dla 4 osób w każdym z nich.

 

              Wymiary pierwszego Apartamentu to 4 m szer. i 6 m długości. Łóżko pierwsze ma wymiary 140/200 oraz  drugie rozkładane równie wygodne jest podobnych wymiarów. Łazienka 2,5 m dł.i 2 m szer. W ten sposób chociaż trochę mogą Państwo wyobrazić sobie wielkość pokoi, aby potem zaoszczędzić sobie przykrej niespodzianki. Apartament jest kompletnie wyposażony we wszelkie niezbędne sprzęty w tym kompletnie wyposażony aneks kuchenny. Pościel, reczniki wliczone są w cenę.

              Wymiary drugiego Apartamentu nie różnią się znacznie wielkością od pierwszego. Są to 3,5m szer.i 6m długości. Wymiary łóżek są identyczne jak w Apartamencie pierwszym. Łazienka 2,5 m dł. i 2 m szer. Aneks kuchenny  jest kompletnie wyposażony w najważniejsze sprzęty do codziennego użytku, w tym kuchenkę indukcyjną do przygotowania skromnego posiłku.

             Apartamenty są wyposażone w odbiorniki telewizyjne i radiowe. Możliwośc odbioru telewizji Polskiej naziemnej oraz telewizji satelitarnej z Astry i Hotbirda (możliwość wykorzystania własnych kart abonenckich telewizji płatnych satelitarnych).

             Istnieje możliwość podłączenia się do internetu przez sieć Wi-Fi.

© 2015 Silencium | Projekt i wykonanie: artLord.pl