Wszystkim wiadomo że aby nauczyć się języka obcego albo móc go ćwiczyć i doszkalać najlepszym wyjściem jest wyjazd do danego kraju na pewien okres czasu.  Opcja ta jest bardzo dobra ale nie dla każdego niestety możliwa z różnych powodów.

 

              Proponuje Państwu atmosferę urlopu z treningiem lub nauką języka niemieckiego nie opuszczając województwa podlaskiego.

              Proszę sobie wyobrazić, że spędzają Państwo kilka dni u nas na "Odludziu" w telewizji tylko niemieckie kanały, DVD tylko po niemiecku, książki i czasopisma po niemiecku. Na zewnątrz tylko zwierzęta i przyroda no i ja rozmawiający z Państwem na wszystkie możliwe tematy po niemiecku (powtarzając coś i tłumacząc tylko w tym języku). Czy nie jest to atmosfera sprzyjająca nauce języka niemieckiego?

 

              Ja miałem tę możliwość i ponad 20 lat mieszkałem w Niemczech.W tym czasie uczęszczałem tam do wielu różnych szkół, od kilku lat  natomiast mieszkam na Podlasiu. Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym a językiem niemieckim posługuję się równie płynnie co językiem polskim najlepiej to można sprawdzić rozmawiając ze mną tel: 696365550

 

              Stawka dobowa za pobyt w apartamencie z kilkugodzinną nauką lub treningiem języka niemieckiego wynosi 100 zł, przy dłuższych pobytach lub małych grupach możliwe rabaty do uzgodnienia mailowo lub telefonicznie.

 

              Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej z niemiecko jezycznym krajemw Państwa imieniu na podany przez Państwa numer z Europy zachodniej. Stawka za 3 minuty rozmowy wynosi 10 zł, każda następna minuta tylko 5 zł 

              Pomoc w kontakcie z urzędem skarbowym w Niemczech lub Austrii oraz przy wypełnieniu wniosków o zwrot podatku za prace w tych krajach. Stawka minimalna 100 zł maksymalna 3% od uzyskanej kwoty.

               Tłumaczenie formularzy lub innej korespondencji w języku niemieckim. Cena zależna od ilości tłumaczonych słów.

              Oferujemy również naukę języka niemieckiego na poziomie podstawowym dla osób wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych. Stawka godzinna to 20zł.

 

               Istnieje również możliwość rozmów telefonicznych w języku angielskim i holenderskim
 

Więcej informacje pod numerem telefonu 696365550 lub 87 6421258

© 2015 Silencium | Projekt i wykonanie: artLord.pl